Menu
Your Cart

Siberya Teknik Servis Programı

Siberya Teknik Servis Programı
Siberya Teknik Servis Programı
Yeni Popüler
Siberya Teknik Servis Programı
Siberya Teknik Servis Programı
Siberya Teknik Servis Programı
2.000,00TL
1.666,67TL +KDV
  • Stock: Stokta Var
  • Model: Ma026
  • JAN: 1

Siberya Teknik Servis Takip Programı arıza takibi yapan firmalar için geliştirilmiştir.

Tek bir ekran kullanılarak arızaya gelen cihaza ait bilgiler, müşteri bilgileri, şikayet, teknisyen notu ve tamir tutarını aynı ekranda görmenize ve işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Yazılım isterseniz tek kullanıcılı veya çok kullanıcılı olarak ağ ortamında çalışabilir. Farklı kullanıcılar tanımlayarak kullanıcı bazında takip yapabilirsiniz.

Arızaya gelen cihazları iki farklı yöntem ile takip etmek mümkündür;

 

Seri numarasına göre takip


Arızalı cihazların üzerlerinde cihazlara ait seri numaralar yer alıyor ise servis fişinde bu bilgiyi dilerseniz barkod okuyucu veya elle girmeniz yeterli olacaktır. Bu yöntem kullanılarak yapılan takip işlemlerinde cihaza ait önceki herhangi bir fişe ulaşıldığında aynı ekranda o cihaza ait tüm fişleri bir arada görebilmeniz mümkün olacaktır.

Arıza cihazların üzerinden seri numara yoksa veya deforme oluyor ise son sayfada sizin için hazırlamış olduğumuz seri no barkodlarını kendiniz veya bir matbaa aracılığı ile bastırabilir ve cihaz tamire geldiğinde bu seri numarasını cihaz üzerine yapıştırabilirsiniz.

 

Müşteri adına göre takip


Arızaya gelen cihazlarınızı müşteri adlarına göre takip ediyorsanız Ayarlar / Parametreler sekmesinde "Yeni servis fişi açıldığında seri no otomatik doldurulsun" seçeğini işaretleyerek servis formunda seri no alanına otomatik olarak bir kod verimesini sağlayabilirsiniz. Bu seri numarası için barkod yazıcıdan etiket yazdırabilir ve cihazın üstüne yapıştırabilirsiniz. Sonraki aşamalarda cihazın üzerinde ki barkodu okutarak servis fişine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Bakım Sözleşmesi Takip


Müşterileriniz ile yapmış olduğunuz periyodik bakım sözleşmelerinin takibini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz için bakım sözleşmlerini kolayca yazdırabilirsiniz. Günlük, Haftalık, Aylık ve yıllık bakım hizmetlerini hatırlatmalar yardımı ile takip edebilir, müşterilerize bakıma geleceğiniz bilgisini sms ile bildirebilirsiniz.

 

SMS ve EPosta tanımları


Müşterilerinize arızalı ürünlerin tamirleri tamamlandığında veya Bakım zamanı geldiğinde SMS ile bilgilendirme yapmanızı sağlar. Bu hizmet hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Müşterilerinize arızalı ürünlerin tamirleri tamamlandığında E-POSTA ile bilgilendirme yapmanızı sağlar. Hazırlayacak olduğunuz şablon mesaj otomatik olarak müşteriye gönderilir.

 

Servis Fişleri


Bu ekran günün tarihine ait tüm fişleri listeler. Ekranın altındaki filtre kaldırıldığında ise kayıtlı tüm servis fişleri listelenir. Ekran üzerinde ki açık alanlar * düğmesine basılarak açılıp kapatılabilir. Filtre alanlarının bir ya da birden fazlasına değer girilerek kayıtlar süzülebilir.

"Gruplama yapmak için kolon baslıklarını buraya sürükleyin" yazan alana kolan başlıklarını taşıyarak kayıtların gruplanması sağlanabilir. Grupların altında toplam kayıt sayısı ve tamir tutarları izlenebilir.

Izgaranın altında toplam kayıt sayısı ve toplam tamir tutarları izlenebilir.

Ekranın altında bulunan Özelleştir düğmesine basılarak birden fazla kriterde filtreleme yapılabilir.

Izgara üzerinde birden fazla kayıt seçilerek, seçilen fişlerin hepsinin servis fişlerinin açılması sağlanabilir.

Izgara üzerinde birden fazla kayıt seçilerek, seçilen fişlerin toplu olarak silinmesi sağlanabilir.

Izgara üzerinde listenmiş kayıtların yazıcı çıktısı alınabilir.

 

Ağ ve İnternet üzerinden çalışabilme


Ağ ve internet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerindende kullanılabilmektedir.

 

Çağrı tanıma modülü (Opsiyonel)


Çağrı tanıma modülü telefon hattınıza bağlayabileceğiniz bir cihazdır.

Cihazlar 2,4,8 hat kapasiteli olup (ilave cihazlar ile genişletilebilir) gelen çağrılarda arayan kişinin bilgilerini bilgisayar ekranında telefonu açmadan önce görmenizi sağlar.

Bu sayede telefonu müşterinin adını hitap ederek açabilir, hangi tarih ve saatlerde kimlerin aradığını görebilirsiniz.


Müşteri Arıza Sorgu Modülü (Opsiyonel)


Yıllık olarak kiralanabilen bu modül müşterilerin servis'e bıraktıkları cihazların durumlarını web ortamında görebilmelerini sağlamaktadır. 


*** Yazılım lisansı bir bilgisayarda kullanım içindir, Birden fazla bilgisayardan kullanım için Ek Terminal Lisansı satın alınmalıdır.
 


Tüketici Bilgilendirme Notu
 
* Bu yazılım 12 ay MakroCell garantisi altındadır. Garanti süresi içinde sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.