Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Sizin için uygun yazılımı havale/eft veya kredi kartı ile satın alabilir veya yardımcı olmamız için (0850) 480 42 58 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Yazılım lisanslarınız usb anahtar (dongle) olarak tarafınıza kargo ile gönderilir. Bilgisayar değiştirdiğinizde bize ihtiyaç duymadan yazılımınızı yeni bilgisayarınızda ücret ödemeden çalıştırabilirsiniz.

Ücretsizdir. Satın alınan program kargo ile tarafınıza ulaştığında 0850 480 80 33 numaralı yardım hatımızı arayarak teknik destek ekibimizin uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini vermesini sağlayabilirsiniz.

Yazılım ile birlikte 12 aylık K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) bedelsizdir. Telefon ve uzak bağlantı ile destek hizmeti alabilirsiniz. Bu süreden sonra ihtiyacınız olması durumunda 1 aylık destek paketlerinden temin edebilirsiniz. Sürekli destek ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Satın almış olduğunuz yazılım lisansı için bir kez ücret ödeyerek ömür boyu kullanım hakkını almış olursunuz. Aylık veya yıllık lisans ücreti ödemesi bulunmamaktadır.

Evet, ürün sayfalarından yazılımların deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirerek 14 gün süreyle kullanabilirsiniz. Deneme süresi sonunda program kullanıma kapanır, ancak girmiş olduğunuz bilgiler programı kaldırmadığınız sürece duracaktır. Lisansı satın aldığınızda destek personeline deneme sürümüne girmiş olduğnuz kayıtların orjinal programa aktarımasını isteyebilirsiniz.

Evet, satın alacak olduğunuz tüm donanım ürünleri 24 ay boyunca distribütör garantisi altındadır.