Menu
Your Cart

Vento Ön Muhasebe Programı

Vento Ön Muhasebe Programı
Vento Ön Muhasebe Programı
Vento Ön Muhasebe Programı
Yeni Popüler
Vento Ön Muhasebe Programı
Vento Ön Muhasebe Programı
Vento Ön Muhasebe Programı
Vento Ön Muhasebe Programı
2.000,00TL
1.666,67TL +KDV
  • Stock: Stokta Var
  • Model: Ma020
  • JAN: 1

İşletmeler İçin Vento Ön Muhasebe Programı

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı, basit arayüzü sayesinde stok giriş - çıkış işlemleri, cari tahsilat - tediye işlemleri, irsaliye - fatura işlemleri, çek - senet işlemleri, banka işlemleri gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm vento ön muhasebe programı.

Stoklarınızı kontrol altına alıp, cari borç - alacaklarınızı takip ederek karlılık analizleri yapıp, firmanız için ilgili kararları zamanında alabilirsiniz. Birden fazla firmanızı vento ön muhasebe programı ile takip edebilirsiniz. 

Stok Giriş Çıkış Takibi

Vento ön muhasebe programına, sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilirsiniz. Stok kartlarınızı alış - satış fiyatlarına göre basit bir şekilde tanımlayıp, bu fiyatlar üzerinden alış - satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Stok fişleri / stok giriş - çıkış hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz. Stokları gruplayarak, grup bazında filtreleyip çeşitli raporlar üretebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Vento ön muhasebe programına, Sınırsız sayıda cari kart tanımlayabilirsiniz. Cari kartlarınızı Alıcı / Satıcı bazında basit bir şekilde tanımlayıp, daha sonra Alıcı / Satıcı bazında çeşitli raporlar üretebilirsiniz.Cari fişleri / cari hesaplarınıza ait tahsilat \ tediye işlemleri gerçekleştirebilir, bu işlemleri makbuz olarak yazıcıdan çıkartabilirsiniz.

Fatura / İrsaliye İşlemleri

Vento ön muhasebe programı ile satıcılardan aldığınız mallara istinaden Alım İrsaliyesi, müşterilerinize sattığınız mallara istinaden de Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz. Daha sonra girdiğiniz bu irsaliyeleri faturalandırabilirsiniz. Giriş yaptığınız İrsaliyelerinizden faturalanmış \ faturalanmamışları takip edebilirsiniz. Yaptığınız satışları perakende \ toptan olarak gerçekleştirebilirsiniz.Satış irsaliyeleri / faturaları düzenleyerek bu irsaliye / faturalarınızı yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.

Müşteri Çek / Senetleri 

Vento ön muhasebe programı ile müşterilerinize yaptığınız satışlara yönelik aldığınız çek - senetlerin girişini yapıp, bu çek - senetlerin durumlarına göre takibini yapabilirsiniz.

Kendi Çek / Senetleriniz

Vento ön muhasebe programı ile mal aldığınız firmalara düzenlediğiniz çek - senetlerinizin çıkış işlemlerini yapıp, ödeyeceğiniz çek - senetlerin takibini yapabilirsiniz.

Banka Hesap Takibi

Vento ön muhasebe programı ile bankalara gelen / giden havaleleri, bankalara çıkışını yaptığınız çek / senetlerin girişini yaparak, bankalardaki mevcut kıymetlerin takibini yapabilirsiniz.

Vento Raporlar 

Stok Raporları: Stok raporları ile alış - satış, ortalama alış - satış fiyatları üzerinden mevcut stokların değerini görebilir, ayrıca işlem türlerine göre stok giriş / çıkışlarına ait raporlar üretebilirsiniz.


Cari Raporları: Mevcut cari borç - alacaklarınızı raporlayıp, cari hesaplarınıza ait ekstreler üretebilirsiniz. Ayrıca işlem türlerine göre cari fişleri raporlayabilir.

İrsaliye / Fatura Raporları: Mal Alış ve Satışlarına yönelik İrsaliye ve Faturalara ait raporlar üretebilirsiniz.

Çek / Senet Raporları: Çek / Senet fişlerini türlerine göre raporlayabilir, ayrıca durumlarına göre çek / senetlerin takibini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlere ait raporlar üretebilirsiniz.

Banka Raporları: Çalıştığınız bankalarla yaptığınız işlemlerinizin takibini yapıp, bankada mevduatlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.

Çok Kullanıcı Kullanım

Vento ön muhasebe programı ağ / İnternet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerinden de kullanılabilmektedir.

Kullanıcı Tanımları 

Vento ön muhasebe programı birden fazla kullanıcı paylaşacak ise bu bölümden farklı kullanıcılar / şifreler tanımlayabilir, tanımlanan her kullanıcının programın hangi bölümlerine erişebileceğini / hangi işlemleri yapabileceğiniz belirleyebilirsiniz.

MAKRO kullanıcısı ana kullanıcıdır. Parolasını değiştirebilirsiniz ancak bu kullanıcıyı silemez / yetki tanımlaması yapamazsınız. Bu nedenle MAKRO kullanıcı şifresinin sadece tarafınızdan bilinmesi güvenlik açısından önemlidir.


*** Ön Muhasebe Yazılım lisansı bir bilgisayarda kullanım içindir, Birden fazla bilgisayardan kullanım için Ek Terminal Lisansı satın alınmalıdır.


 


Tüketici Bilgilendirme Notu
 
* Bu yazılım 12 ay MakroCell garantisi altındadır. Garanti süresi içinde sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.