Menu
Your Cart

BarkodPC RSS Yayını

06 Feb Barkodlu Satış Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 5473
İşletmeniz için kullanışlı bir Barkodlu Satış Programı arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. BarkodSis barkodlu satış programı, 12 yıldır çok sayıda işletme tarafınca kullanılmaktadır. Progra..
06 Feb Perakende Satış Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 3903
Perakende Satış Programı, çalışanlar ve müşteriler için, fiziksel lokasyonlarda (mağazalar, showroomlar, vb.) Perakende işlemlerinin tamamlanmasına yardımcı olan kullanımı kolay bir yazılımdır.Barko..
06 Feb Stok Takip Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 3294
Stok Takip Programı ile neyin satıldığını, neyin satılmadığını ve ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok güncellemeleri size fiyatlandırnma, kar marjları, indirimler, satış perform..
07 Mar Pos Sistemi ile perakende satışlarınızı arttırın
Hakan 0 15239
Bir perakende işletme sahibi olarak, Satış Noktası (POS) sistemi, işletmenizin en önemli parçalarından biridir. BarkodPC Barkod Sistemleri, iş yapınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.Perakende işinizde ..
10 Jun Perakende Mağaza Analitiği
0 61070
Tüm perakende işletme sahipleri, başarılı bir işletme yürütmek için cesaret, kararlılık, sezgi ve çok daha fazlasının bir kombinasyonuna sahip olmalıdır. Ancak bir işletme ölçeklendikçe, içgüdü ancak ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)