Menu
Your Cart

BarkodPC RSS Yayını

15 Sep Barkod Sistemi Nasıl Seçilir?
Hakan 0 2816
Barkod sistemi için birçok seçeneğiniz var, bu nedenle karar vermek zor olabilir. Yazılım anahtar bileşendir, bu nedenle işe yarayan birini seçmek çok önemlidir. Mevcut müşterilerin nasıl hissettiğini..
15 Sep Barkod Sistemi Kullanmanın Faydaları
Hakan 0 10600
Şirketiniz barkod sistemi kullanmaya başlarsa, birçok kolaylığın keyfine varacaksınız. Barkodlar, operasyonel verimliliği artırır, daha iyi müşteri hizmeti sağlar ve iş yönetimi süreçlerinin net bir ş..
15 Sep Z Kuşağını Sadık Müşteriniz Yapmak için 4 Basit İpucu
Hakan 0 1674
Y kuşağının terimini çok sık duyduk, ancak Z kuşağını duydunuz mu? Y kuşağının yanı sıra, birçok işletme, teknolojiyi daha iyi anlamaları nedeniyle Z kuşağını hedefliyor. Terminolojide Z Kuşağı, tekno..
06 Feb Barkodlu Satış Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 2455
İşletmeniz için kullanışlı bir Barkodlu Satış Programı arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. BarkodSis barkodlu satış programı, 12 yıldır çok sayıda işletme tarafınca kullanılmaktadır. Progra..
06 Feb Perakende Satış Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 1479
Perakende Satış Programı, çalışanlar ve müşteriler için, fiziksel lokasyonlarda (mağazalar, showroomlar, vb.) Perakende işlemlerinin tamamlanmasına yardımcı olan kullanımı kolay bir yazılımdır.Barko..
06 Feb Stok Takip Programı Fiyat ve Seçenekler
Hakan 0 1011
Stok Takip Programı ile neyin satıldığını, neyin satılmadığını ve ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz. Gerçek zamanlı stok güncellemeleri size fiyatlandırnma, kar marjları, indirimler, satış perform..
07 Mar Pos Sistemi ile perakende satışlarınızı arttırın
Hakan 0 12284
Bir perakende işletme sahibi olarak, Satış Noktası (POS) sistemi, işletmenizin en önemli parçalarından biridir. BarkodPC Barkod Sistemleri, iş yapınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.Perakende işinizde ..
10 Jun Perakende Mağaza Analitiği
0 47463
Tüm perakende işletme sahipleri, başarılı bir işletme yürütmek için cesaret, kararlılık, sezgi ve çok daha fazlasının bir kombinasyonuna sahip olmalıdır. Ancak bir işletme ölçeklendikçe, içgüdü ancak ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)