Menu
Your Cart

Terazi

Terazi

Barkod terazi fiyat ve seçeneklerini karşılaştır en uygun barkodlu terazi fiyatları avantajı burada! BarkodPc.com'da size özel termal barkod terazi ürünleri sunuyoruz. Barkod terazi kategorisinde en gözde ürünlerden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte barkod terazi fiyatları ve ürün özellikleri incele!

Neden Sınırlı Sayıda Alternatif Var ?

Sektörde yeni çıkan ürünleri ilk olarak kendimiz alıyor ve test ediyoruz. Ürünü sattığımızda oluşabilecek sorunları belirliyor ve sonrasında o ürünü satıp satmayacağımıza karar veriyoruz. Hedefimiz fiyat/performans kriterini yakalayarak bizim için en karlı değil müşterilerimiz için en sorunsuz ürünleri sunmak için gayret gösteriyoruz.Cas CL-3000 Barkodlu Terazi
Yeni
Tüketici Bilgilendirme Notu * Bu cihaz 2 yıl CAS Türkiye garantisi altındadır.  Garanti süresi içinde oluşabilecek donanım arızaların da teknik servis hizmeti CAS firması tarafından verilir.  - 10.000 ürün hafızası- 72 adet ön hafıza kısayolu- Etiket uzunluğu 120 mm'ye kadar- 40 dahi..
20.071,00TL
Vergiler Hariç:16.725,83TL
Cas Er-Jr Online Fiyat Hesaplamalı Terazi
Yeni
Tüketici Bilgilendirme Notu * Bu cihaz 2 yıl CAS Türkiye garantisi altındadır.  Garanti süresi içinde oluşabilecek donanım arızaların da teknik servis hizmeti CAS firması tarafından verilir.  ER JR Fiyat hesaplamalı terazi- Dahili Akü- Boyunlu ve boyunsuz model seçeneği- 4 adet ..
5.764,00TL
Vergiler Hariç:4.803,33TL
Tem Ege Usb Perakende Terazi
Yeni Popüler
Tüketici Bilgilendirme Notu * Bu cihaz 2 yıl Tüm Elektronik garantisi altındadır.  Garanti süresi içinde oluşabilecek donanım arızaların da teknik servis hizmeti Tüm Elektronik firması tarafından verilir.   GENEL ÖZELLİKLERBlack Light IşıkPaslanmaz Çelik KefeSu Geçirmez Tuş Takı..
6.757,00TL
Vergiler Hariç:5.630,83TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)