Menu
Your Cart

MakroCell

BarkodSis BarkodSis
Yeni Popüler -25 %
  BarkodSis satış programı, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmelere uygun olarak geliştirilmiştir. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum ve kullanımı olabildiğince yalın olan barkodsis, birkaç dakikalık personel eğitimi ile herkes tarafından ku..
1.800,00TL 2.400,00TL
Vergiler Hariç:1.525,42TL
BarkodSis Eko BarkodSis Eko
Popüler -28 %
BarkodSis EKO, barkod programı, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmeler için uygun fiyatlı satış ve mağaza yönetim programıdır. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum, kullanımı olabildiğince yalın olan barkodsis eko, birkaç dakikalık personel eğitimi ile herkes tar..
900,00TL 1.250,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
BarkodSis Pro BarkodSis Pro
Popüler
  BarkodSis Pro, barkodlu çalışan veya çalışmak isteyen tüm işletmelere uygun olarak geliştirilmiştir. Birçok farklı sektörde yıllardır kullanılmaktadır. Kurulum ve kullanımı olabildiğince yalın olan barkodsis pro, birkaç dakikalık personel eğitimi ile herkes tarafından kullanıla..
4.400,00TL
Vergiler Hariç:3.728,81TL
PeraPos PeraPos
Yeni Popüler
Perakende Barkodlu Satış Programı PeraPosPerakende Satış Barkod Programı perakende müşterisi olan işletmeler için geliştirilmiş kullanımı kolay bir iş yönetim çözümüdür. Hediyelik Eşya, Bahçe Malzemeleri, Sağlık, Gıda, Market, Büfe, Mücevher, Spor Malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktad..
500,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Siberya Teknik Servis Programı Siberya Teknik Servis Programı
Yeni Popüler
Siberya Teknik Servis Takip Programı arıza takibi yapan firmalar için geliştirilmiştir.Tek bir ekran kullanılarak arızaya gelen cihaza ait bilgiler, müşteri bilgileri, şikayet, teknisyen notu ve tamir tutarını aynı ekranda görmenize ve işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.Yazılım isterseniz tek kull..
600,00TL
Vergiler Hariç:508,47TL
Vento Ön Muhasebe Programı Vento Ön Muhasebe Programı
Yeni Popüler
İşletmeler İçin Vento Ön Muhasebe ProgramıKüçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı, basit arayüzü sayesinde stok giriş - çıkış işlemleri, cari tahsilat - tediye işlemleri, irsaliye - fatura işlemleri, çek - senet işlemleri, b..
700,00TL
Vergiler Hariç:593,22TL
SiberPos SiberPos
Yeni Popüler -43 %
Hızlı Satış Programı SiberPosSiberPos Hızlı Satış Barkod Programı perakende müşterisi olan işletmeler için hazırlanmış kullanımı kolay bir iş yönetim çözümüdür. Hediyelik Eşya, Bahçe Malzemeleri, Sağlık, Gıda, Market, Büfe, Mücevher, Spor Malzemeleri gibi farklı iş kollarında kullanılmaktadır.Perake..
199,00TL 350,00TL
Vergiler Hariç:168,64TL
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Android Depo ve Sayım Uygulaması** Mobil Depo Yönetimi, envanter ve tahsilat uygulamasıdır. Bu uygulama BarkodSis programınız varsa kullanılabilir. Android 6.0 ve üzeri sürümler ile uyumludur.Android depo uygulaması özellikleri. BarkodSis Andr..
800,00TL
Vergiler Hariç:677,97TL
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Android Hızlı Satış Uygulaması** Mobil mağaza içi hızlı satış uygulamasıdır. Bu uygulama BarkodSis programınız varsa kullanılabilir. Android 6.0 ve üzeri sürümler ile uyumludur.   HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR? > ..
800,00TL
Vergiler Hariç:677,97TL
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis Bizerba Online Terazi Lisansı ** Bizerba teraziler ile BarkodSis programı arasında online entegrasyon. Sadece Bizerba Teraziler ile uyumludur.   HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR? > Market, Bakkal ve Büfeler >&..
600,00TL
Vergiler Hariç:508,47TL
BarkodSis Bulut Yedekleme Modülü
Popüler
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis DropBox veya Google Drive Yedekleme Modülü ** Verilerinizi tüm olumsuzluklara karşı kendi hesabınızda bulut üzerine otomatik yedekler. Sadece Windows ile uyumludur.   HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR? > Market, B..
300,00TL
Vergiler Hariç:254,24TL
BarkodSis Caller-ID Sipariş Takip Modülü BarkodSis Caller-ID Sipariş Takip Modülü
Yeni
PAKET İÇERİĞİ+ BarkodSis GCallerID cihazı ile çalışan sipariş takip modülü.** Bu lisans temin edildiğinde gelen telefon aramaları üzerinden kapıya siparişlerin takibi yapılabilir. ** Modül ücretine GCallerID cihazı dahil değildir. Ayrıca 2 veya 4 hatlı GCallerID cihazı alınmalıdır. ..
300,00TL
Vergiler Hariç:254,24TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)