Şirketiniz barkod sistemi kullanmaya başlarsa, birçok kolaylığın keyfine varacaksınız. Barkodlar, operasyonel verimliliği artırır, daha iyi müşteri hizmeti sağlar ve iş yönetimi süreçlerinin net bir şekilde görünmesini sağlar.

Diğer faydalar şunları içerir:

  • Barkodlar, veri girişi hatalarını azaltır. Tarama işlemi hızlı ve güvenilirdir. Bunu elle yapmak daha iyidir.
  • Bir barkod sistemi kullanmak, çalışanın eğitim süresini azaltır. Barkod sisteminin nasıl çalıştığını anlamak zor değil.
  • Barkod tasarımı ve baskısı ucuzdur.
  • Barkodlarla envanter kontrolü daha iyi hale gelir çünkü yeri bulma ve miktarı hesaplama girişiminde daha hassas ve daha hızlıdırlar.

Hem envanter yönetimi hem de varlık yönetimi açısından işletmeniz için doğru bilgi çok önemlidir. Barkod sistemleri güvenilir ve uygun maliyetlidir. Barkod sistemi, doğru kullanılabilirlik verilerini sağlayarak şirket düzenlemenizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Donanım ürünlerini ucuza almak önemlidir, ancak destek alamayacağınız bir satıcıdan ucuza alacağınız ürün için ekstra kurulum bedeli ödemeniz gerekebileceğini unutmayın.
İlgili Video

BarkodSis ile işinizi iki dakikadan daha kısa bir sürede yönetmeye başlayın. 14 gün ücretsiz deneme imkanı. Yıllık ücreti yoktur. Hızlı kurulum ile ayar gerektirmez.


MakroCell Yazılım 12 yılı aşkın tecrübesi ve uygun fiyatları ile barkod sistemi ve otomasyonu sistemleri için çözümler sunmaktadır.