Menu
Your Cart

BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu

BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu
Özel Fiyat TEKLİF İSTE
BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu
0,00TL
0,00TL +KDV
  • Stock: TEKLİF İSTE
  • Model: Ma017e30
  • JAN: 1


PAKET İÇERİĞİ


+ BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu 

** Bu lisans yıllık olarak kiralanmaktadır. Varyant özelliği BarkodSis Pro ve Ticimax paketinde mevcuttur.

Windows işletim sistemi ile uyumludur.


E-Ticaret Entegrasyon modülü.

BarkodSis programının e-ticaret ve pazaryeri dükkanlarında ki görevi entegrasyon yani bütünleştirme işlemlerini sağlamaktır. Bir entegrasyon işlemi, BarkodSis kullanıcılarının e-dükkanları (sanal pazaryerlerindeki e-mağazaları, e-ticaret siteleri vb.) ile fiziki mağazalarında gerçekleşen işlemlerin kayıt ve kontrol altına alınmasını ve iş yükünü azaltmasını hedefler.

E-Ticaret Entegrasyonu yöneticisi ile bu noktalar arasındaki tüm bilgi tek sistem üzerinde toplanır. BarkodSis kullanıcıları fiziksel mağazasını, birden fazla e-dükkan ve birden fazla kaynağı tek program üzerinden takip edebilir. Böylece tüm satış, analiz, faturalama, stok takibi gibi işlemleri yine tek programdan kolayca yönetebilir.

BarkodSis ile kullanıcılar bir kez tanımlama yaparak tüm fiziki mağazaları ve e-dükkanları için ürün yönetimi, fiyat güncelleme ve stok miktar güncelleme, alınan siparişlerin faturalanması gibi işlemlerin her gün otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirler.

Hem fiziksel mağazada hemde e-ticaret platformlarında pazarlanan ürünlerin öncelikle stok mevcutlarının doğru olduğundan emin olması gerekmektedir. Ürünü yok satmak müşteride güven kaybına neden olmaktadır. BarkodSis belirleyeceğiniz periyotlarda bu platformlardaki ürünlerin stok mevcutlarının güncel olmasını sağlar.

Bir sonraki aşama alınan siparişlerin faturalandırılması ve stok takibi ile devam eder. Müşteri siparişi e-ticaret platformuna düştüğünde otomatik olarak BarkodSis programına aktarılır, faturalandırılır ve ilgili ürünlerin stoklarından düşülmesi sağlanır.

Sevkiyat aşamasında ise hatalı ürün, eksik veya fazla miktarda ürün gönderilmesinin önüne geçmek için el terminalleri yardımı ile müşterinin verdiği ürünler okutularak siparişleri ile karşılaştırılır bu sayede personel bazlı hataların ürünler kargoya verilmeden önce önüne geçilmesi sağlanır.

Bu entegrasyon paketi seçecek olduğunuz aşağıdaki platformlardan sadece bir tanesi için geçerlidir.

  • OpenCart E-Ticaret Entegrasyonu
  • ProjeSoft E-Ticaret Entegrasyonu
  • Hipotenüs E-Ticaret Entegrasyonu
  • WooCommerce E-Ticaret Entegrasyonu
  • İdeaSoft E-Ticaret Entegrasyonu
  • TiciMax E-Ticaret Entegrasyonu

 

HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR?

> Market, Bakkal ve Büfeler
> Hırdavat & Yedek Parça
Kırtasiye
> Kuruyemiş
> Şarküteri
> Tuhafiye

> Hediyelik Eşya
> Bahçe Malzemeleri
> Sağlık ve Spor Malzemeleri
> Kozmetik ve Aksesuar
> Otomotiv Yedek Parça
> Kısaca her yerde, her sektör de..

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.