BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu

TEKLİF İSTE BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu

Kargo Bedeli

Siparişleriniz MNG kargo ile 500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderilmektedir.

* Bu lisans yıllık olarak kiralanmaktadır.
* Varyant özelliği BarkodSis Pro ve TiciMax entegrasyonunda mevcuttur.

BarkodSis programının e-ticaret ve pazaryeri dükkanlarında ki görevi entegrasyon yani bütünleştirme işlemlerini sağlamaktır. Bir entegrasyon işlemi, BarkodSis kullanıcılarının e-dükkanları (sanal pazaryerlerindeki e-mağazaları, e-ticaret siteleri vb.) ile fiziki mağazalarında gerçekleşen işlemlerin kayıt ve kontrol altına alınmasını ve iş yükünü azaltmasını hedefler.


E-Ticaret Entegrasyonu yöneticisi ile bu noktalar arasındaki tüm bilgi tek sistem üzerinde toplanır. BarkodSis kullanıcıları fiziksel mağazasını, birden fazla e-dükkan ve birden fazla kaynağı tek program üzerinden takip edebilir. Böylece tüm satış, analiz, faturalama, stok takibi gibi işlemleri yine tek programdan kolayca yönetebilir.


BarkodSis ile kullanıcılar bir kez tanımlama yaparak tüm fiziki mağazaları ve e-dükkanları için ürün yönetimi, fiyat güncelleme ve stok miktar güncelleme, alınan siparişlerin faturalanması gibi işlemlerin her gün otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirler.


Hem fiziksel mağazada hemde e-ticaret platformlarında pazarlanan ürünlerin öncelikle stok mevcutlarının doğru olduğundan emin olması gerekmektedir. Ürünü yok satmak müşteride güven kaybına neden olmaktadır. BarkodSis belirleyeceğiniz periyotlarda bu platformlardaki ürünlerin stok mevcutlarının güncel olmasını sağlar.


Bir sonraki aşama alınan siparişlerin faturalandırılması ve stok takibi ile devam eder. Müşteri siparişi e-ticaret platformuna düştüğünde otomatik olarak BarkodSis programına aktarılır, faturalandırılır ve ilgili ürünlerin stoklarından düşülmesi sağlanır.


Sevkiyat aşamasında ise hatalı ürün, eksik veya fazla miktarda ürün gönderilmesinin önüne geçmek için el terminalleri yardımı ile müşterinin verdiği ürünler okutularak siparişleri ile karşılaştırılır bu sayede personel bazlı hataların ürünler kargoya verilmeden önce önüne geçilmesi sağlanır.

Bu entegrasyon paketi seçecek olduğunuz aşağıdaki platformlardan sadece bir tanesi için geçerlidir.

 • TiciMax E-Ticaret Entegrasyonu
 • ProjeSoft E-Ticaret Entegrasyonu
 • Hipotenüs E-Ticaret Entegrasyonu
 • WooCommerce E-Ticaret Entegrasyonu
 • OpenCart E-Ticaret Entegrasyonu
 • İdeaSoft E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticaret
TiciMax Entegrasyon Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş., ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir. Ticimax, 8000 'in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye'de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.
İdeaSoft Entegrasyon İdeaSoft 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.
ProjeSoft Entegrasyon ProjeSoft ilk kuruluş yıllarında tekstil sektörü öncelikli olmak üzere, görüntü işleme yazılımları, ithalat firmaları için şirket yönetim sistemleri geliştirdi. İnternet altyapısının Türkiye'de güçlenmesi ve e-ticaret pazarının oluşmaya başlamasında öncü rol üstlenen ProjeSoft tüm altyapısını e-ticaret sistemleri geliştirmek için inovatif bir şekilde revize etti. E-ticaret yazılımlarını geliştirirken aynı zamanda e-ticaret pazarını da geliştirdi.
Hipotenüs Entegrasyon E-ticaret sektöründe yeniliklere öncülük eden yapımız ile yüzlerce önemli markaya e-ticaret altyapı hizmeti vermekteyiz.. % 100 yenilikçi anlayışı ile mobil uyumlu (responsive), son teknoloji seo alt yapısını destekleyen, içinde birçok ödeme yöntemini barındıran, kolaylaştırılmış ve gelişmiş arayüze sahip altyapımız ile sürekli gelişmekte olan e-ticaret sektöründe müşterilerimize e-ticaret çözümleri sunmaktayız.
WooCommerce Entegrasyon WooCommerce, WordPress'in özgür ve açık kaynak kod kaynaklı E-Ticaret eklentisidir. WooThemes tarafından yapılan ve Automattic tarafından geliştirilen eklenti, kolaylıkla tüm wordpress kullanıcıları tarafından yönetilebilmektedir.
OpenCart Entegrasyon OpenCart bir çevrimiçi mağaza yönetim sistemidir. MySQL veritabanı ve HTML bileşenleri kullanarak PHP tabanlıdır. Farklı diller ve para birimleri için destek sağlanır. GNU Genel Kamu Lisansı altında serbestçe kullanılabilir. Mayıs 2016 itibarıyla 342.000 web sitesi OpenCart kullanıyordu.
 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Fiyat Bilgisi

Yazılım ve donanım fiyatlarımız internete özel satış fiyarlardır.

 • Gösterim: 1812
 • Marka: MakroCell
 • Ürün Kodu: Ma017e30
 • Stok Durumu: TEKLİF İSTE
 • 0,00 TL

Etiketler: BarkodSis E-Ticaret Entegrasyonu