Menu
Your Cart

Arçelik 3D Yazıcı PT1000

Arçelik 3D Yazıcı PT1000
Yeni
Arçelik 3D Yazıcı PT1000
5.627,00TL
4.768,64TL +KDV
  • Stock: Stokta Var
  • Model: arclk001
  • JAN: 2

 

 

Arçelik PT1000 ile 3D tasarım yapmayı kolayca öğrenin. Kolay kullanımı ile baskıya hazır yüzlerce dosyaya ve eğitim içeriğine anında erişim sağlayabilirsiniz.

Arçelik 3D printer; 3B modellenmiş dijital tasarımları 3B nesnelere dönüştürür ve katmanlı üretim teknolojisi ile istediğiniz baskıları güvenilir şekilde alır.

Elektrik kesintisinden sonra baskıya devam edebilir, esnek ve çıkarılabilir baskı tablası ile basılmış modelleri kolayca alabilir, her yerden erişilebilir bulut destekli yazılım ve işletim sisteminden bağımsız dilimleyici özelliklerine sahip Arçelik 3D Printer, farklı paketler ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Okul ve atölyedeki ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan Arçelik 3D Printer, eğitim sistemlerine uygun eğitim paketi ve kolay arayüzü ile daha üretken nesillerin yetişmesine katkıda bulunur.

NOT:

Bu ürün yalnızca Arçelik Filamenti ile uyumludur.

Neden Arçelik 3D Printer

3B yazıcı kullanımını basitleştiren arayüz çözümleri ile kaliteli baskılar alabilir, tamamen kapalı yapısı ile stabil bir şekilde güvenli çalışabilirsiniz. Web üzerinde yaptığınız dilimleme işlemleri sonrasında, baskı süresi, cihaz ve filament durum bilgilerini anlık olarak görüntüleyebilir, tasarım kütüphanemizden doğrudan baskı alınabilecek tasarımlar ile kolayca baskı alabilirsiniz. Üstelik her çıktınız temiz, güvenli ve sessiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Teknolojik

RFID bazlı Akıllı Filament Takip Sistemi ile mevcut filamentin ne kadar kaldığını takip edip, uygun yapısı sayesinde kolayca yükleyebilir ya da değiştirebilirsiniz. İşlem Hafıza özelliği sayesinde elektrik kesintisinden sonra bile baskıya devam edebilirsiniz. Kalibrasyon gerektirmeden baskı alabilirsiniz. Esnek ve çıkarılabilir baskı tablası ile basılmış modelleri kolayca alabilirsiniz. Arçelik'in web tabanlı özel dilimleme yazılımı ile bulut üzerinden daha etkili çalışabilir, kolayca baskı alabilirsiniz.

Doğa Dostu

Filamentin tamamen sağlığa zararsız ve kokusuz PLA malzemesiyle doğa dostu üretim yapabilirsiniz.

Eğitim Sistemine İçerik Modülü İle Entegrasyon

İçerik modülü sayesinde, öğretmenler ve öğrençilerin interaktif ders işlemesine katkıda bulunacak ayrı ders ve proje içeriklerinden her zaman faydalanabilirsiniz. Öğrencilerinizin ilgisini çeken, MEB kazanımlı, branş dersi konularını tamamlayan, 3B baskı sürecini öğretmeyi kolaylaştıran 3B projelere çalışırken aynı zamanda diğer konuları da öğretebilirsiniz.

Veri Yönetim Modeli Kullanımı

Bulut destekli yazılımı ve veri yönetimi modülü ile öğrenciden gelen çalışmaları takip edebilir, arayüz yazılımı üzerinden geçmiş baskılarınıza erişip ayar yapmadan hızlıca baskı alabilirsiniz.

Arçelik 3D Printer Teknik Özellikler


Üretici FirmaArçelik
Ürün Kategorisi3D Printer Çeşitleri
Çalışma PrensibiKatman Birikimli Modelleme
Baskı Boyutları150x150x150mm
Filament TipiPLA/1.75mm
Baskı Hassasiyeti0.20mm
Katman Kalınlığı0,1-0,3mm
Hız30-100mm/s
Baskı Ucu Çap0.40mm
Maksimum Baskı kafası Sıcaklığı240’C
Bağlantı TipiUSB Flash bellek / Wi-Fi/Bulut
Güç Girişi220-240V AC, 150W
Dilimleme ProgramıArçelik Dilimleyici
Dilimleme Programı Dosya Giriş FormatıSTL
DillerTürkçe –İngilizce
Ambalaj AğırlığıN.W:13kg, G.W:10 kg
Ambalaj Boyutu480x420x510mm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.